مطالب مرتبط

گزارش جلسه شبکه ملی مؤسسات خیریه و نیکوکاری

اولین جلسه شبکه ملی مؤسسات خیریه و نیکوکاری در سال ۹۷، در روز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه در اتاق بازرگانی ایران و با حضوری نمایندگان مؤسسات خیریه و مردم نهاد برگزار شد.

در این جلسه سرکار خانم صابر، مدیر شبکه، ضمن تبریک سال نو، یکی از برنامه‌های پیش روی این شبکه را گردهمایی در مؤسسات داوطلب جهت معرفی و آشنایی‌های بیش از پیش اعضا مطرح نمود. بر این اساس از مؤسساتی که تمایل و ظرفیت حضور نمایندگان دیگر سمن‌ها را در مؤسسه خود دارند، درخواست شد مراتب آمادگی خود را برای چنین گردهمایی‌های به دبیرخانه شبکه اعلام نمایند. لازم به ذکر است که ایشان هیچ گونه گزارشی از عملکرد سال قبل شبکه ارائه ندادند.


از جمله پیشنهادات مطرح شده در این جلسه به موارد ذیل می‌توان اشاره نمود:


✔️ارائه برنامه‌های آموزشی مورد نیاز مؤسسات مردم نهاد چون کارگاه آشنایی با مسائل مالی و مالیاتی برگزار شده.


✔️برگزاری مراسم افطاری در ماه رمضان


✔️ایجاد یک بانک ایده در شبکه جهت حفظ ایده‌های مطرح شده


در این مراسم نماینده مؤسسه رعد در سخنان خود اشاره نمود که این مؤسسه مدت ۳ سال است که امکان کار خارج از منزل را برای معلولین عضو این مؤسسه فراهم آورده است. لذا نیازمند همکاری با افرادی هستند که چنین فضای شغلی برای استخدام معلولین را در اختیار دارند.


در پایان به گفته آقای بشکوه، دبیر شبکه،  زین پس فعالیت‌های شبکه و اعضا با انسجام بیشتری در گروه تلگرام شبکه قرار خواهد گرفت و اعضا می‌توانند پیشنهادات و انتقادات خود را در همان گروه اعلام نمایند.در حاشیه این جلسه با نماینده مؤسسات بهنام دهش‌پور (سرکار خانم جواهریان)، مؤسسه جامعه یاوری (آقای درمان)، موسسه خیریه خبر( آقای طباطبایی) و انجمن حامی زنان و کودکان پناهنده (سرکار خانم اشرفی) آشنا و مؤسسه مهرماندگار معرفی شد.

مؤسسه مهر ماندگار ناصری در چهارچوب فعالیت های عام المنفعه فرهنگی،آموزشی، و دستگیری ازنیازمندان واقعی، اقدام به شناسایی مناطق محروم در سراسر ایران نموده است

بازدید کل: 1813 بازدید

تهران - خیابان خواجه عبدالله انصاری - خیابان ابوذر شمالی - پلاک 60 - واحد 2

پرداخت آنلاین کمکخرید قبوض خیریه