معرفی

موسسه مهر ماندگار ناصری سازمانی غیردولتی، غیرسیاسی، مستقل و مردم نهاد است که بر اساس وصیت مرحوم حاج سید محرم ناصری و با تلاش فرزندان آن مرحوم، در تاریخ 1395/2/7 به صورت قانونی و به شماره ثبت 38433 و با عضویت هفت نفر هیات امناء و پنج نفر هیات مدیره زیر نظر وزارت کشور و استانداری تهران به ثبت رسید.

از فعالیت های موسسه مهر ماندگار ناصری می توان به ارائه خدمات درمانی، آموزشی و تحصیلی، ارزاق، مستمری و وام، کمک هزینه مسکن، کمک هزینه اشتغال، پرداخت دیون و خدمات مددکاری و مشاوره به خانواده های نیازمند تهران، و توسعه پایدار روستایی در مناطق محروم از جمله جنگارک، احداث کتابخانه عمومی و مجتمع فرهنگی-ورزشی در منطقه جاسب واقع در استان مرکزی، اشاره نمود.

 

چشم انداز مهر ماندگار

تبدیل شدن به برند مطرح در بین موسسات نیکوکاری و خیریه، ایجاد زندگی بهینه، رفاه نسبی و توانمندسازی خانواده های تحت حمایت، دستیابی به الگوی توسعه مناطق محروم و تعمیم آن، با استفاده از اصول مدیریت نوین.

مأموریت مهر ماندگار

موسسه مهر ماندگار تلاش می نماید با به‎کارگیری اصول مدیریت نوین و بهبود مستمر به ارائه خدمات متنوع و گسترده، با محوریت خانواده بپردازد.

ارزش ها

احترام، پاسخگویی، مسئولیت پذیری، صداقت، پایبندی به اصول اخلاقی، نظم، شفافیت، بهبود مستمر، بهره وری، مشارکت، همکاری گروهی، صلاحیت و شایستگی، ارتباطات مؤثر و خلوص نیت

فهرست
Need Help? Chat with us!
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp بر روی هر کدام از اکانت های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم